نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید یو پی اس ups

خرید یو پی اس در همین چند وقت پیش در دوره قطعی‌های پرتکرار برق ایران در گوگل سر به فلک کشید. یو پی اس یا UPS در اصل مخفف کلمه Uninterruptible Power Supply به معنی منبع تغذیه بدون وقفه است. فرصت کیش در این مطلب به بررسی کامل این موضوع و راهنمایی در ارتباط با خرید ups خواهد پرداخت.

یو پی اس با کیفیت

شما معمولا برای اینکه نوسانات و قطعی برق به دستگاه‌هایی مانند کامپیوتر آسیب نزند یک محافظ برق تهیه می‌کنید. اما باید بدانید که محافظ برق و دیگر موارد نمی‌توانند به صورت تمام و کمال از تجهیزات پرهزینه شما مراقبت کنند. در عوض خرید یو پی اس می‌تواند در صورت قطعی برق تا مدت زمانی که باتری آن مشخص می‌کند به تجیهزات جریان برساند تا کار شما پایان یابد یا اینکه آن دسته از تجهیزات را به طور کاملا ایمن خاموش کنید.

یو پی اس

به طور خیلی ساده باید گفت که تجهیزات شما از طریق جریان برق شهری به کار خود ادامه می‌دهند و زمانی که یو پی اس در مجاورت این گونه دستگاه‌ها باشد. در صورت قطعی برق، باتری‌ای که در درون UPS به کار رفته می‌تواند جریان برق شما را به صورت متناوب تامین کند. روش کار یو پی اس خیلی ساده است، زمانی که برق قطع می‌شود این دستگاه‌ها با استفاده از یک سوییچ انرژی ذخیره شده در باتری خود را استفاده می‌کنند. که جریان مستقیم آن توسط یک اینورتر به جریان متناوب تبدیل می‌شود و این جریان تا مدت زمانی که وابسته به ظرفیت باتری آن‌ها است، دستگاه‌ها یا تجهیزات شما را روشن نگه می‌دارند.

البته باید بدانید که یو پی اس وظیفه تنظیم جریان برق را نیز بر عهده دارد و تنها در زمان قطعی برق به کار نمی‌آید؛ البته لازم به ذکر است، که دامنه کارایی یک یو پی اس و توانمندی آن در برابر انواع مختلف اختلالات برقی به تکنولوژی به کار رفته در آن بستگی دارد. برای اینکه بیشتر با این دستگاه آشنا شوید، بهتر است نگاهی به اجزای تشکیل دهنده آن بیندازیم و بیشتر به این سوال بپردازیم که یو پی اس چیست؟

خرید یو پی اس خانگی

روش کار یو پی اس

خرید یو پی اس‌ خانگی زیاد استفاده می‌شوند. یکی از مرسوم‌ترین استفاده‌ها از یو پی اس در خانه، استفاده از آن‌ها برای کولر گازی است. یو پی اس برای کولر گازی زمانی خیلی مهم می‌شود که در تابستان هستیم و مصرف برق به شدت بالا و قطعی برق نیز پرتکرار است.

خرید بهترین یو پی اس خانگی

یو پی اس های خانگی معمولا دو ساعت برای شما عملیات برق رسانی را انجام می دهند و قیمت حدودی این یو پی اس ها از سه میلیون تا ده میلیون تومان تخمین زده می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت یو پی اس خانگی تماس بگیرید.

همچنین توان این یو پی اس ها بین 500 الی 2500 ولت آمپر می باشد.

خرید یو پی اس برای کولر گازی

راهنمای خرید یو پی اس

خرید یو پی اس برای کولر گازی در شهرهای گرم امری مرسوم به شمار می‌رود و در فصولی غیر از تابستان نیز به دلیل نوسانات برق استفاده از یو پی اس برای کولر گازی، امری مهم و ضروری به حساب می‌آید.

از آن‌جایی که کولرهای گازی دارای نقش مهمی مخصوصا در فصول گرم هستند، کارکرد مداوم آن‌ها برای ما حائز اهمیت بوده و از این رو یکی از لوازم خانگی‌ای که دستگاه‌های یو پی اس برای آن‌ها ضرورت دارند، کولرهای گازی هستند.

یو پی اس ارزان

همچنین خرید یو پی اس خانگی تنها در تامین برق برای کولر گازی حائز اهمیت نیست بلکه می توان تمام برق مد نظر اعم از درباز کن، یخچال و سایر لوازم خانگی را پوشش داد .

خرید یو پی اس ups برای کامپیوتر

خرید یو پی اس فرصت کیش

از طرفی دیگر در هر خانه‌ای کامپیوتر پیدا می‌شود و از آن جهت که کامپیوترها عمدتا قیمت بالایی دارند، خرید یو پی اس برای کامپیوترهای خانگی و محافظت از آن‌ها در برابر قطعی و نوسانات برق می‌شود درنظر گرفت. فرض کنید شما در حال انجام پروژه های خود، تایپ یا بازی با یک کامپیوتر در منزل یا محل کار خود هستید.

حال در صورتی که فعالیت هایی را که انجام داده اید را ذخیره نکرده باشید و برق قطع شود باید با تمامی زحماتی که کشیدید خداحافظی کرده و مجددا به انجام آنها بپردازید. اما با خرید یو پی اس برای کامپیوتر خود هم در ذخیره اطلاعات به مشکل بر نخواهید خورد و هم متناسب به توان یو پی اس خود می توانید به ادامه فعالیت خود بپردازید.

توصیه می شود در صورتی که با قطعی برق زیادی مواجه هستید حتما اقدام به خرید یو پی اس برای کامپیوتر خود کنید و از آسیب های جدی به دستگاه خود جلو گیری کنید.

خرید یو پی اس ups برای دوربین مدار بسته

خرید یو پی اس برای دوربین مدار بسته

اگر شما برای خانه خود سیستم امنیتی نصب کرده‌اید و یا چندین دوربین در خانه گذاشتید، خرید یو پی اس برای دوربین مدار بسته امری ضروری است، زیرا گاهی اوقات سارقان سعی می‌کنند با قطع کلی برق به خانه‌ها یا کلا مکان‌هایی که دارای سیستم امنیتی هستند نفوذ کنند و اگر شما برای سیستم امنیتی خود یک یو پی اس تهیه کنید، این امکان را از سارقان صلب خواهید کرد.

موارد متعدد دیگری وجود دارند که شما برای محافظت آن‌ها می‌توانید از یو پی اس استفاده کنید، مواردی نظیر تلویزیون و پکیج می‌توانند با استفاده از یو پی اس کاملا محافظت شوند.

یو پی اس برای آسانسور

خرید یو پی اس برای کامپیوتر

شاید به فکر شما نرسیده باشد، اما یو پی اس‌ها برای آسانسورها نیز یک دستگاه ضروری هستند. از آن‌جایی که هر لحظه امکان قطعی برق ساختمان و به دنبال آن، آسانسور وجود دارد و از طرفی دیگر، آسانسورها باید دائما در حال حرکت باشند، نیاز به یک یو پی اس خواهند داشت. خرید یو پی اس برای آسانسور می‌تواند به اهالی ساختمان کمک شایانی کند، در صورت قطعی برق و مشخصا گیرکردن آسانسور در نقطه‌ای نامعلوم، یو پی اس جریان مورد نیاز آسانسور برای رسیدن به اولین طبقه قابل توقف را تامین می‌کند.

خرید یو پی اس برای یخچال و پکیج

خرید یو پی اس برای یخچال و پکیج

یخچال‌ها و پکیج نیز می‌توانند از یو پی اس استفاده کنند، اگر قطعی برق، طولانی مدت باشد، اقلام غذایی زیادی که درون یخچال هستند دچار خرابی خواهند شد و خرید یو پی اس برای یخچال‌های خانگی و مخصوصا فروشگاهی می‌تواند از این مشکل جلوگیری کند. پکیج نیز با اینکه نیاز خیلی زیادی به برق ندارد و بیشتر جزو تجهیزات گازی است، اما بدون برق از کار خواهد افتاد و از این رو نیازمند یو پی اس است.

خرید یو پی اس برای کرکره برقی

خرید ups فرصت کیش

همچنین باید توجه داشت امروزه در اکثر خانه ها، ادارات و سایر مکان های مسکونی و تجاری اداری از درب های کرکره برقی و یا ریموت های مختلفی استفاده می شود که کارکرد همه آن ها با برق است و با توجه به نزدیک بودن فصل گرما و قطعی مجدد برق، در نبود برق همه این درب ها و ریموت ها از کار خواهند افتاد و خرید یو پی اس برای کرکره برقی برای رفع این مشکل بسیارحیاتی خواهد بود.

خرید یو پی اس برای پایگاه های داده

خرید یو پی اس برای پایگاه های داده

پایگاه‌های داده هما‌ن‌طور که از نام آن‌ها بر می‌آید، وظیفه مهم نگه‌داری از اطلاعات را بر عهده دارند. دستگاه‌های این پایگاه‌ها می‌توانند نسبت به نوسانات برق حساسیت زیادی نشان دهند و همین موضوع، خرید یو پی اس برای پایگاه‌های داده را به امری ضروری تبدیل کرده. از طرفی دیگر، این پایگاه‌ها باید به طور مداوم روشن بمانند و اخلال در کار آن‌ها به معنی اخلال در کار طیف وسیعی از کاربران است و این موضوع هم بر همین اهمیت یو پی اس برای پایگاه‌های داده دلالت می‌کند.

خرید یو پی اس برای ادارات و سازمان ها

خرید یو پی اس برای ادارات و سازمان ها

ادارات و بانک‌ها نیز از دیگر مواردی هستند که نیازی واضح به دستگاه‌های یو پی اس دارند. کامپیوترها و دستگاه‌های ادارات و بانک‌ها، شامل اطلاعاتی ارزشمند و حساس می‌شوند که صدمه دیدن آن‌ها می‌تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. از این رو محافظت از کامپیوترها مخصوصا در ادارات و بانک‌ها به امری مهم تبدیل شده و خدشه برداشتن اطلاعات کامپیوترها که می‌تواند ناشی از نوسانات و قطعی برق باشد، بر روی اعتبار آن بانک یا اداره تاثیر منفی‌ای خواهد داشت.

جدا از کامپیوترها، ادارات شامل دستگاه‌های حساس پرتعدادی می‌شوند که این موارد نیز دربرابر صدمات ناشی از نوسانات و قطعی برق مصون نیستند و می‌توانند صدمات جدی‌ای از طریق اینگونه موارد ببینند. پس می‌شود گفت که یو پی اس برای کامپیوترها و دستگاه‌های اداری، شاید از خود این دستگاه‌ها و کامپیوترها مهم‌تر باشد. وجه اهمیت دیگری که خرید یو پی اس برای ادارات دارد، وجه امنیتی است؛ همه ما می‌دانیم که ادارات شامل دوربین‌های مداربسته زیادی می‌شوند و از طرفی دیگر سیستم‌های امنیتی مناسبی دارند. بدون وجود یو پی اس، این سیستم‌های امنیتی می‌توانند به راحتی دچار اخلال شوند، در حالی که دستگاه‌های یو پی اس می‌توانند بلافاصله پس از قطعی برق، جریان مورد نیاز این سیستم‌ها را تامین کنند.

یو پی اس با کیفیت

ادارات عمومی پر تعدادی نیز می‌توانند از دستگاه‌های یو پی اس استفاده کنند. جدا از بانک‌ها، دفاتر پستی نیز به دستگاه‌های یو پی اس نیازمندند؛ به غیر از اطلاعاتی که ممکن است، در اثر نوسان یا قطعی برق دچار ایراد شوند، با قطعی برق در دفاتر پستی، امور بسیاری از فرستنده‌ها و گیرنده‌ها دچار اخلال می‌شوند.

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرور

خرید یو پی اس برای سرورها و اتاق‌های سرور نیز مهم هستند. جدا از اینکه اخلال و یا وقفه در کار اتاق‌های سرور بر روی کار شمار زیادی از کاربران تاثیر می‌گذارد، قطعی و نوسانات برق بر روی اطلاعات خود سرور نیز تاثیر خواهد گذاشت و از این رو می‌شود گفت که دستگاه‌های یو پی اس برای اتاق‌های سرور نیز بسیار مهم هستند.

ذکر این نکته ضروریست که اگر در سازمان شما سرور های سبیار حساسی وجود دارد و از طرفی نوسانات برقی نیز در منطقه شما وجود دارد، توصیه می شود علاوه بر یو پی اس اقدام به خرید استابلایزر نیز بکنید.

خرید یو پی اس برای گیمر ها

خرید یو پی اس برای گیمر ها

در کافی‌نت‌ها نیز به دلیل وجود تعداد زیادی از دستگاه‌های گران‌قیمت بسیار حساس از یو پی اس استفاده می‌شود تا مشکلاتی نظیر خرابی دستگاه‌ها به وجود نیاید. خرید یو پی اس برای گیمرها نیز می‌توانند برای حفاظت از کامپیوترها و دیگر دستگاه‌های خود از یو پی اس استفاده کنند. از دیگر مکان‌هایی که نقش یو پی اس در آن‌ها جدی است، می‌شود به تالارها اشاره کرد و کارخانه‌ها و کارگاه‌ها نیز نیازی واضح به دستگاه‌های یو پی اس دارند.

فروش یو پی اس ups

شرکت های داخلی و خارجی بسیاری زیادی در زمینه فروش یو پی اس فعالیت می کنند.در حال حاضر ما در ایران هم توانایی ساخت یو پی اس های با کیفیت و با توان بالا را داریم.

همین طور شرکت های خارجی زیادی نیز با سابقه درخشان به فروش یو پی اس و صادرات آن می پردازند. از معروف ترین برند های فروش یو پی اس می توان از فرصت کیشKSTAR، HYUNDAI، TUNCMATIK، MAKELSAN، FALCON، EAST، DELTA نام برد.

یو پی اس kstar

توجه داشته باشید برای انتخاب شرکتی که فرآیند فروش یو پی اس را انجام می دهد مهم ترین نکته این است که چه سابقه ای در این زمینه دارد و خدمات ضمانت و گارانتی آن به چه شکل است.

زیرا اگر پس از مدتی یو پی اس خریداری شده توسط شما شامل پشتیبانی نشود، عملا امکان استفاده از آن بسیار سخت خواهد بود.

شرکت فرصت کیش با سایقه ای درخشان در زمینه فروش یو پی اس همواره با پشتیبانی و خدمات پس از فروش خود در کنار مشتریان خود می باشد.

قیمت یو پی اس ups

قیمت یو پی اس

نمی‌توان قیمت میانگینی برای دستگاه‌های یو پی اس درنظر گرفت؛ همان‌طور که نمی‌شود برای گوشی یا کامپیوتر این کار را کرد. وابسته به نوع کاربری، شکل دستگاه، توان و بسیاری از موارد دیگر، قیمت یو پی اس تغییر می‌کند و بالا و پایین می‌شود. این یک طرف قضیه است و از طرفی دیگر، نوسانات بازار ارز نیز بر روی قیمت یو پی اس تاثیر می‌گذارند و با این وجود، هیچ قیمت معینی وجود نخواهد داشت. برای اطلاع از قیمت یو پی اس، بهتر است که با فرصت کیش تماس بگیرید و قیمت یوپی اس مورد نظر را وابسته به نوع کاربری، توان و تکنولوژی دستگاه بپرسید.

قیمت یو پی اس ایرانی

قیمت یو پی اس ایرانی

در سال های اخیر و به واسطه رشد صنعت در ایران ما موفق به تولید یو پی اس های با کیفیت ایرانی شدیم. یکی از سوال های متداول در این زمینه این است که کیفیت یو پی اس ایرانی به چه شکلی است و آیا قیمت یو پی اس ایرانی ارزان تر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم در بسیاری از زمینه هایی که از یو پی اس استفاده می شود یو پی اس ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار است و همچنین از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه تر است.

اما باید در نظر داشت در بسیاری از زمینه ها همچنین الویت به استفاده از یو پی اس های وارداتی است.

برای استعلام قیمت یو پی اس ایرانی می توانید همه روزه با کارشناسان شرکت فرصت کیش تماس بگیرید و از قیمت روز مطلع شود.

همچنین ذکر این نکته ضروریست که با توجه به نوسانات قیمت تجهیزات برقی امکان استعلام قیمت در سایت ها امکان پذیر نیست و به همین علت فرصت کیش این امکان را فراهم کرده تا کاربران گرامی برای استعلام قیمت یو پی اس ایرانی با شرکت تماس بگیرند.

محاسبه قيمت يو پي اس ups

محاحسبه قیمت یو پی اس

مشخص است، که دستگاه يو پي اس نيز مانند هر چيز ديگري در بازه‌هاي قيمتي متفاوتي به فروش مي‌رسد و اين تفاوت در بازه‌ها، مشخصا به دليل تفاوت در ساختار دستگاه‌هاي يو پي اس و نوع مصارف آن‌ها است.

قبلا به تفاوت‌هايي که ميان دستگاه‌هاي يو پي اس وجود دارد، اشاره کرديم. اما اگر بخواهيم به صورت جمع‌بندي نگاهي به عوامل تاثيرگذار بر قيمت يو پي اس بي‌اندازيم، بايد به موارد زير دقت داشته باشيم.

تکنولوژي دستگاه يو پي اس: قبلا گفتيم که دستگاه‌هاي يو پي اس آنلاين بهترين نوع به شمار مي‌روند و پس از آن‌ها، يو پي اس‌هاي تعاملي يا لايو اينتراکتيو هستند که کيفيت بالايي دارد و در آخر جدول نيز يو پي اس هاي آفلاين را داريم.

خرید فروش یو پی اس

اينکه کارايي اين دستگاه‌ها چقدر با هم فرق مي‌کند را در همان بخش معرفي انواع توضيح داديم، اما اينجا فقط کافي است که بدانيم قيمت دستگاه‌هاي يو پي اس نيز تابع کيفيت بوده و رده‌بندي آن از گران‌ترين به ارزان‌ترين به صورت آنلاين، تعاملي و سپس آفلاين خواهد بود.

توان يو پي اس: مورد ديگري است که در قيمت آن نقش مهمي دارد. توان يو پي اس به ما مي‌گويد که چقدر مي‌توانيم روي آن حساب کنيم و چند دستگاه با چه تواني قابل اتصال به يو پي اس هستند. براي تهيه کردن يو پي اسي با بهترين توان بايد به سراغ تجهيزاتي که مي‌خواهيد به يو پي اس متصل کنيد برويد، توان آن‌ها را بدست بياوريد و اين گونه به سراغ يو پي اسي با بهترين توان برويد.

انواع يو پي اس

انواع یو پی اس

به طور کلي، 3 نوع يو پي اس يا 3 نوع تکنولوژي يو پي اس داريم:

يو پي اس هاي آنلاين

یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین چیست؟ یو پی اس آنلاین با کیفیت‌ترین نوع یو پی اس و البته گران‌ترین نوع است. این نوع از یو پی اس یک موج سینوسی کامل را به عنوان خروجی عرضه می‌کنید که یک نوسان صاف و تکراری از جریان متناوب است و با کیفیت‌ترین موج به شمار می‌رود؛ معنی این جمله کیفیت بالای جریان خروجی یو پی اس های آنلاین است که سبب می‌شود این نوع از یو پی اس نسبت به انواع دیگر برای مراکز صنعتی با داده‌های مهم بهتر باشد.

توصیه می‌شود که اگر قصد خرید یو پی اس برای مصارف صنعتی را دارید به سراغ یو پی اس های آنلاین بروید، زیرا با وجود قیمت بالا این نوع از یو پی اس‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و با استفاده از یو پی اس‌های آنلاین شما از کیفیت جریان خروجی مطمئن خواهید بود. این یو پی اس که بهترین تکنولوژی را در میان تکنولوژی‌های یو پی اس دارد، برای مراکز مهم و حیاتی بهترین گزینه است.

همچنین یو پی اس آنلاین می تواند نوسانات شما را کنترل کند و تا حدودی شما را از خرید استابلایزر بی نیاز کند.

یو پی اس سه فاز

یو پی اس سه فاز

یو پی اس سه فاز از سری یو پی اس های آنلاین میباشد. معمولا این نوع از یو پی اس در شرکت ها و صنایع بزرگی که از برق سه فاز سود می برند استفاده می شود. این نوع یو پی اس ورودی سه فاز و خروجی سه فاز و یا تک فاز دارند.

یو پی اس لاين اينترکتيو

یو پی اس لاین اینتر اکتیو

برخلاف یو پی اس‌های آنلاین که هیچ‌گونه تاخیری در انتقال برق پس از قطعی ندارند، یو پی اس‌های لاین اینترکتیو یا تعاملی بعد از قطعی برق، ۴ تا ۶ میلی‌ثانیه تاخیر زمانی خواهند داشت که باز هم مقدار کمی به شمار می‌رود.

یو پی اس های لاین اینترکتیو نسبت به یو پی اس‌های آفلاین، محدوده ولتاژ ورودی گسترده‌تری دارند و در زمینه کیفیت برق خروجی نیز نسبت به یو پی اس‌های آفلاین بهتر هستند. در یو پی اس‌های لاین اینترکتیو، اینورتور همیشه روشن است و زمانی که ولتاژ از حالت طبیعی خارج شود، باتری یو پی اس وظیفه تامین انرژی تجهیزات شما را بر عهده خواهد داشت.

يو پي اس آفلاين

یو پی اس آفلاین

آخرین نوع یو پی اس که کیفیت مطلوبی برای مصارف خانگی دارد، اما برای استفاده‌های صنعتی توصیه نمی‌شود، یو پی اس آفلاین است. یو پی اس‌های آفلاین تنها می‌توانند در حین قطعی برق استفاده شوند و ۶ تا ۸ میلی‌ثانیه نیز تاخیر دارند، اما نسبت به نوسان‌ها حساس نیستند و نمی‌توانند کیفیت برق خروجی را افزایش دهند.

بهترین مرکز خرید یو پی اس

در صورتي که نياز به راهنمای خرید یو پی اس داريد هم حالا با کارشناسان فروش يو پي اس فرصت کيش تماس بگيريد.

همچنین برای مشاهده کاتالوگ یو پی اس و سایر محصولات برقی اینجا کلیک کنید. تا معرفی تک تک محصولات یو پی اس ما برای تسهیل در معرفی و خرید به شما کمک کند.

فروش یو پی اس فرصت کیش

یو پی اس فرصت کیش

شرکت فرصت کیش وارد کننده ی انحصاری یو پی اس های کی استار و تولید کننده یو پی اس های داخلی، بالا‌ترین کیفیت یو پی اس در ایران را تضمین می کند.

یو پی اس ایرانی فرصت پاور

یو پی اس ایرانی فرصت پاور

یو پی اس های فرصت پاور محصولات جدید شرکت فرصت کیش هستند که با برند فرصت پاور توسط نیرو های متخصص ایرانی در کارخانه فرصت کیش طراحی و تولید می شوند.

این یو پی اس ها در مدل های مختلفی همچون یو پی اس سه فاز، ماژولار و سایر مدل های یو پی اس تولید می شود.

شرکت فرصت کیش پس از پانزده سال فعالیت در زمینه واردات یو پی اس حال با تولید یو پی اس ایرانی این امکان را فراهم ساخته تا شرکت های دولتی و خصوصی بتوانند خرید یو پی اس های خود را با برند ایرانی انجام دهند.

برای خرید یو پی اس های فرصت کیش و همچنین مشاوره رایگان جهت انتخاب یو پی اس مناسب برای کسب و کارتان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید یو پی اس با کیفیت

خرید یو پی اس با کیفیت

یکی از موارد مهم در جهت خرید یو پی اس این است که یک یو پی اس با کیفیت تهیه کنیم. در نظر داشته باشید در صورت خرید یک دستگاه یو پی اس با کیفیت نا مناسب پول خود را هدر داده اید. توصیه می شود در سایت فرصت کیش مطلب مربوط به نکات و راهنمایی های قبل از خرید دستگاه یو پی اس را مطالعه کنید.

یو پی اس آنلاین فرصت کیش

یو پی اس 12 ولت

یو پی اس 12 ولت

یکی از انواع پر مصرف یو پی اس، یو پی اس های 12 ولت هستند. برای خرید این یو پی اس ها می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. این نوع منبع تغذیه از یک گیرنده 12 ولت تغذیه می شود. در صورت قطع برق، باتری 12 ولت شروع به تغذیه می کند و همزمان رله باز می شود.

جشنواره فروش تابستانی یو پی اس

جشنواره فروش تابستانی یو پی اس فرصت کیش

تابستان 1402 فرصتی طلایی برای خرید یو پی اس از فرصت کیش می باشد. با توجه به در خواست های فراوان در فصل تابستان فرصت کیش بستری را فراهم کرده تا با قیمتی مناسب و شرایط استثنایی امکان خرید یو پی اس را داشته باشید. همین حالا تلفن را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.