دسته بندی نشده

محافظت از یو پی اس برای اتاق های سرور کوچک

محافظت از یو پی اس برای اتاق های سرور کوچک

محافظت از یو پی اس برای اتاق های سرور کوچک موضوعی است که می خواهیم امروز با هم بررسی کنیم. اگر مرکز داده را به عنوان یک محیط مدیریت شده با قدرت و خنک کننده کنترل شده تعریف کنیم، احتمالاً می توان گفت که اکثر سازمان های بریتانیا یک مرکز داده را اداره می کنند، حتی اگر برخی از خدمات را از طریق ابر برون سپاری کنند.
نیاز به یک محیط مرکز داده مدیریت شده در بسیاری از سازمان ها به دلیل اهمیتی که برای سیستم ها و عملیات فناوری اطلاعات خود قائل هستند در حال افزایش است. سرورها همیشه “ماموریت حیاتی” بوده اند و هنوز هم هستند، اما با مجازی سازی و سرویس های مشترک، نیاز به خنک کننده و محافظت از برق به سطح بالاتری کشیده شده است. چندین سازمان و انجمن مرکز داده پیشرو در صنعت خدمات معیاری ارائه می دهند که به سازمان ها کمک می کند تا بهترین انعطاف پذیری، امنیت سایت، کارایی انرژی و عملکرد عملیاتی را برای امکانات IT خود تضمین کنند. یکی از این ابتکارات، طرح صدور گواهینامه DCA توسط Data Center Alliance است. جهت خرید یو پی اس کلیک کنید.

 

در بیشتر محیط‌های فناوری اطلاعات، اکنون سرورهایی را می‌یابیم که در کابینت‌های رک قرار دارند. خود سرورها می توانند در یک قفسه یا پیکربندی برج نصب شده بر روی ریل های کشویی در یک کابینت افقی باشند. نصب در یک کابینت رک یک مکان مرکزی برای تمام زیرساخت های شبکه مرتبط، از جمله هاب ها و روترهایی که می توانند به رک متصل شوند، فراهم می کند. استفاده از کابینت سرور، ردپای کلی را کاهش می دهد و یک نقطه واحد را برای مدیریت آسان تمام اتصالات شبکه برق و فناوری اطلاعات فراهم می کند. خود اتاق را می توان با سیستم تهویه مطبوع و سیستم ورود ایمن تهویه کرد.
از نظر قدرت داخل کابینت رک، نصب شامل برق اضطراری برای تامین حفاظت برق به صورت تثبیت برق، نویز ولتاژ، نویز الکتریکی، حفاظت کم ولتاژ، افت و خاموشی و همچنین حفاظت برق اضطراری، معمولا از. دستگاه متصل تنظیم باتری خروجی محافظت شده سیستم UPS معمولاً توسط واحدهای توزیع برق (PDUs) ارائه می شود و می توان آن را به صورت افقی یا عمودی نصب کرد.
انتخاب سیستم یو پی اس مهم است و اکثر سازندگان یو پی اس فرمت های برج و رک را تا حدود 10 کیلو ولت ارائه می دهند. عوامل محدود کننده اندازه و وزن منبع تغذیه حیاتی و بسته زمان اجرا باتری مربوطه است. اکثر یو پی اس های رک دارای باتری های داخلی تا 3 کیلو ولت هستند و از سینی های باتری منطبق استفاده می کنند. این بدان معنی است که یک سیستم یو پی اس نصب شده روی قفسه می تواند از نظر ارتفاع کابینت رک بین 1-10U باشد. جهت خرید استابلایزر کلیک کنید.

 

یک جایگزین یک UPS برج با کابینت باتری است که در خارج از رک سرور نصب شده است، و این یک آرایش محبوب تر برای UPS در حدود 5 کیلو ولت و بالاتر است. یکی دیگر از جنبه های مهمی که باید در نظر گرفته شود، منبع تغذیه و خروجی یو پی اس است که می تواند بر نوع و اندازه UPSی که قرار است نصب شود نیز تاثیر بگذارد.
اکثر برنامه های کاربردی سرور IT کوچک به منبع تغذیه تک فاز نیاز دارند. در جایی که نیازهای الکتریکی در یک سرور یا اتاق ارتباط از 6 کیلو ولت بیشتر باشد، خود اتاق ممکن است یک برد توزیع سه فاز داشته باشد. در این مثال، UPS نصب شده باید دارای یک ورودی سه فاز و یک خروجی تک فاز یا یک آرایش خروجی از طریق یک برد توزیع فرعی در سمت خروجی UPS باشد که بار را در سه فاز در خروجی UPS متعادل می کند.
یک سوئیچ بای پس تعمیر و نگهداری خارجی نیز برای هر نصب UPS سمت سرور توصیه می شود. یک سوئیچ بای پس UPS می تواند به سیستم اجازه دهد تا برای تعمیر و نگهداری خاموش شود یا بدون ایجاد اختلال در بار IT از مدار خارج شود. خود سوئیچ بای پس تعمیر و نگهداری یو پی اس می تواند رک یا دیواری باشد

 

یک سوئیچ انتقال استاتیک خودکار (ATS / STS) همچنین می تواند سطح بیشتری از انعطاف پذیری را فراهم کند. یک ATS یا STS توان بارها را تامین می کند و توسط یکی از دو منبع تغذیه تامین می شود. دو یو پی اس یا یو پی اس و منبع تغذیه مجزا. اگر یکی از کار بیفتد یا به طور تصادفی قطع شود، منبع دیگر به طور خودکار کنترل می شود. تفاوت بین ATS و STS نحوه ترتیب انتقال است. ATS تمایل دارد از کانکتورهای رله ای با یک وقفه کوتاه میلی ثانیه ای در منبع استفاده کند و به ندرت (اگر هرگز) برق منبع تغذیه سرور را مختل کند. سوئیچ های انتقال STS از فناوری انتقال بدون شکست استاتیک استفاده می کنند. برای اتصال و مدیریت از راه دور، هر منبع تغذیه اضطراری نصب شده نیز باید از طریق SNMP به نصب IT متصل شود و اگر تامین کننده UPS سیستم نظارت اختصاصی خود را اجرا کند، حتی ممکن است از راه دور نظارت شود.

از نظر یک محیط مدیریت شده، جنبه دیگری که باید در نظر گرفته شود، کارایی کلی سیستم(های) UPS است که باید نصب شود. سرورهای مدرن و تجهیزات IT گرما تولید می کنند. هر چه راندمان عملیاتی بالاتر باشد، تأثیر آنها بر تقاضای تهویه مطبوع محلی کمتر است. سیستم های یو پی اس همچنین می توانند به تقاضای تهویه مطبوع محلی بیفزایند و هر چه کارایی آنها بیشتر باشد، این تاثیر کمتر است. راندمان معیار UPS برای هدف گیری حدود 95٪ یا بیشتر و در محدوده بارگذاری عملیاتی گسترده از 25٪ است.

هنگام انتخاب سیستم UPS مناسب برای یک مرکز داده کوچک، سرور و محیط اتاق comms ملاحظات زیادی وجود دارد. در EcoPowerSupplies ما یک سرویس کامل نصب و مدیریت پروژه و سیستم های حفاظت برق پیشرو در صنعت را ارائه می دهیم. دو مورد از محبوب‌ترین منابع تغذیه اضطراری ما برای این نوع برنامه‌ها عبارتند از Riello Dialog Dual با راندمان بالا (برج / قفسه نصب) و UPS سبز Riello Sentinel Power با اندازه‌های 6-10 کیلو ولت آمپر.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با تیم پروژه‌های Eco Power با شماره 0800 612 7388 تماس بگیرید. تیم مهندسین مجرب ما می‌توانند نظرسنجی رایگان سایت، قیمت و اطلاعات در مورد محدوده جامع UPS، خدمات نصب و نگهداری را ارائه دهند.

فرصت کیش در این مقاله سعی کرد موضوع محافظت از یو پی اس برای اتاق های سرور کوچک را به شکل کامل بررسی کند. در صورت وجود هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

ecopowersupplies

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *