دسته بندی نشده

تفاوت یو پی اس خورشیدی و اینورتر

تفاوت یو پی اس خورشیدی و اینورتر

تفاوت یو پی اس خورشیدی و اینورتر موضوعی است که می خواهیم با هم در این نوشتار بررسی کنیم.

سیستم های یو پی اس خورشیدی

یک سیستم UPS خورشیدی یک راه عالی و سازگار با محیط زیست است تا اطمینان حاصل شود که شما همیشه انرژی مهمی را که برای بسیاری از امکانات زندگی مدرن نیاز دارید، در اختیار دارید. در بسیاری از موارد، سیستم‌های یو پی اس با باتری عرضه می‌شوند. با یک سیستم UPS خورشیدی، انرژی تامین‌شده در هنگام قطع برق مستقیماً از خورشید می‌آید و این نه تنها هزینه مالکیت را کاهش می‌دهد، بلکه روشی سازگار با محیط زیست برای تولید برق در صورت بروز برق است.

سیستم های یو پی اس پنل خورشیدی

سیستم های یو پی اس پنل خورشیدی از انرژی خورشیدی استفاده می کنند تا یک راه حل پشتیبان قابل اعتماد در اختیار شما قرار دهند. در فرصت کیش، ما با برندها و تامین کنندگان پیشرو انرژی پایدار همکاری نزدیک داریم تا از بالاترین کیفیت محصولاتی که ارائه می کنیم اطمینان حاصل کنیم. این به مشتریان ما آرامش خاطر می دهد که فقط بهترین ها را دریافت می کنند. ما سال ها تجربه در این صنعت داریم، بنابراین می توانیم محصولات بد را از محصولات خوب جدا کنیم. تیم ما در تلاش است تا تنها بهترین ها را ارائه دهد: نه تنها در انتخاب محصول، بلکه در خدمات مشتری نیز.
اگر در مورد سیستم های UPS خورشیدی ما سؤالی دارید، لطفاً با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید. آنها خوشحال خواهند شد که به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید، از مسائل مربوط به سطح سهام گرفته تا قیمت، پاسخ دهند.

 

اینورتر چیست؟

 

 

اینورتر چیست؟

اینورتر وسیله ای است که جریان مستقیم (DC) را با استفاده از ترانسفورماتورها، مدارهای سوئیچینگ و کنترل به جریان متناوب (AC) تبدیل می کند. و این عملکرد اساسی هر اینورتر است: اینورتر خورشیدی یا معمولی. یک یو پی اس خانگی یا اینورتر خانگی برق DC را از باتری می گیرد و آن را برای استفاده در لوازم خانگی به برق AC تبدیل می کند. همین طور می توانید در ارتباط با استابلایزر نیز مطالعه کنید.
اینورتر خورشیدی که در خانه های ما استفاده می شود را باید سیستم یو پی اس خانگی خورشیدی نامید زیرا دارای دو شارژر داخلی است: شارژر خورشیدی و شارژر اصلی و در هنگام قطع برق منبع تغذیه فوری را فراهم می کند.

 

یو پی اس خانگی در برابر عملکرد اینورتر

 

یو پی اس خانگی در برابر عملکرد اینورتر

 

یک سیستم UPS/اینورتر خانگی معمولی شامل یک اینورتر و یک سیستم باتری است که به شبکه برق خانگی متصل است. هنگامی که برق از شبکه می آید، سیستم UPS/اینورتر باتری ها را با نیرویی که از شبکه دریافت می کند شارژ می کند. هنگامی که برق خاموش است، اینورتر برق DC را از باتری ها می گیرد و آن را به برق AC مورد استفاده لوازم خانگی تبدیل می کند. یک سوئیچ اتوماتیک در سیستم وجود دارد که تشخیص می دهد که برق برق را تامین نمی کند و UPS را به حالت باتری سوئیچ می کند.
با یک کنترلر شارژ خورشیدی، اینورتر از پنل های خورشیدی برای شارژ باتری استفاده می کند و بنابراین اینورتر خورشیدی نیز DC را به AC تبدیل می کند. اینورتر خورشیدی به طور مداوم از باتری برق نمی گیرد. دارای عملکرد داخلی است که از باتری در برابر تخلیه عمیق محافظت می کند و عمر طولانی باتری اینورتر را تضمین می کند. به طور مشابه، یک یو پی اس خورشیدی خانگی با ویژگی های داخلی خود باعث صرفه جویی در عمر باتری می شود. از آنجایی که یو پی اس خورشیدی دارای یک کنترلر شارژ خورشیدی داخلی است، می توانید پنل های خورشیدی خود را مستقیماً به سیستم یو پی اس خورشیدی منزل خود متصل کنید. اما ما نمی‌توانیم پنل‌های خورشیدی خروجی DC خود را مستقیماً به اینورتر خورشیدی متصل کنیم زیرا برای تنظیم جریان پانل‌های خورشیدی به یک کنترل‌کننده شارژ خورشیدی جداگانه نیاز داریم. یک اینورتر خورشیدی هیبریدی یا سیستم یو پی اس Solar Home دارای دو شارژر داخلی، یک شارژر اصلی و یک شارژر خورشیدی است که در صورت قطع برق منبع تغذیه فوری را فراهم می کند. اگرچه هر دو دستگاه دارای برخی ویژگی های مشترک هستند، یک اینورتر خورشیدی معمولی خانگی با یک UPS خورشیدی خانگی متفاوت است.

ممنون که تا پایان مقاله تفاوت یو پی اس خورشیدی و اینورتر با ما همراه بودید.

منبع:

medium

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *