دسته بندی نشده

یو پی اس گیمینگ چیست و چه کمکی به ما می کند؟

یو پی اس گیمینگ

موضوعی که امروز می خواهیم به بررسی آن بپردازیم یو پی اس گیمینگ است که مخصوص گیمر هاست. کسانی که عاشق دنیای گیم و بازی هستند. همانطور که یک فرد ماشین باز همواره به دنبال تجهیز و مراقبت ماشین خود هست، گیمر ها نیز کنسول های بازی خود را مراقبت و تجهیز می کنند.

اما یکی از تجهیزاتی که بسیار برای دستگاه های گیم مثل کامپیوتر های گیمینگ، پلستینشن(ps5-ps4) و ایکس باکس(XBOX 360) بسیار ضروری است یو پی اس گیمینگ است.

در ادامه این مقاله ابتدا دلیل اهمیت خرید یو پی اس برای دستگاه های بازی را بررسی می کنیم و سپس راهنمای خرید یو پی اس گیمینگ بر مبنای میزان توان مورد نیاز را بررسی می کنیم.

آیا لازم است برای پلستیشن و ایکس باکس منبع تغذیه تهیه کنیم؟

 

صد در صد! حال شاید بگویید چرا؟ ببینید استفاده از یو پی اس یا همان منبع تغذیه برق اضطراری در ایران برای تجهیزات برقی حساس بسیار مهم است. فرض کنید الان در حال انجام یک بازی آنلاین و هیجان انگیز مثل فوتبال و یا جی تی ای هستید. در همین حین به یک باره برق خانه می رود. چه حسی به شما دست می دهد؟ اولا از اینکه از یک بازی آنلاین شکست خورده خارج شده اید ناراحت هستید. و یا تا مراحل بالای یک بازی آفلاین پیش رفتید اما چون برق رفته نتونستید بازی را سیو کنید. جدای از موارد بالا که لذت را از شما می گیرد، خدایی نکرده اگر دستگاه شما بسوزد چه حسی پیدا می کنید؟

وجود یک دستگاه ساده اما پر مصرف مثل ک یو پی اس تمام کابوس های بالا را بر طرف می کند. زمانی که برق منزل و یا گیم نت شما قطع می شود، یو پی اس به شکل خودکار وارد عمل می شود و از خاموش شدن دستگاه شما جلو گیری می کند. حالا شما می توانید خیلی راحت بازی خود را ذخیره کنید. در پایان هم به شکل امن سیستم خود را خاموش می کنید.

 

چه یو پی اسی برای کنسول بازی خود تهیه کنیم؟

یو پی اس برای پلستیشن

اگر شما تنها نیاز به یک یو پی اس برای سیستم بازی خود دارید، به شما توصیه می کنیم یک یو پی اس 1.5 کاوا تهیه کنید. این دستگاه برای نیاز دستگاه شما کافیست. اما معمولا زمانی که اقدام به تهیه یو پی اس می کنید این نکته را در نظر بگیرید که شاید روزی کنسول بازی خود را ارتقاع دادید. یا از آن مهم تر زمانی که از سیستم بازی خود با یو پی اس گیمینگ محافظت می کنید چرا از تلوزیون های گران قیمت خود مراقبت نکنید. معمولا اکثر گیمر ها برای تهیه یو پی اس اقدام به تهیه یک یو پی اس 3 کاوا می کنند تا از تلوزیون خود نیز در کنار کنسول بازی مراقبت کنند.

 

 

 

برای تهیه انواع یو پی اس گیمینگ و همینطور مشاوره رایگان همین حالا با کارشناسان فرصت کیش تماس بگیرید.

02188602484

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *